Torras Stevia Mandulás tejcsokoládé hozzáadott cukor nélkül, édesítőszerrel 125 g
Ár:
1.599 Ft
| Tejcsokoládé mandulával, eritrittel és steviával édesítve. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Kakaóvaj, teljes tejpor (22,5%), édesítőszerek: eritritol, szteviol glikozidok (0,018%), inulin, kakaómassza, mandula (10%), zsírszegény tejpor (10%), emulgeálószer: napraforgó-lecitin, természetes aroma: vanília. Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet. Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. Nyomokban szóját és szezámmagot tartalmazhat.
Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 2166 kJ / 510 kcal |
| Zsír | 42,0 g |
| ebből telített zsírsavak | 23,0 g |
| Szénhidrát | 25,0 g |
| amelyből cukrok* | 13,0 g |
| amelyből poliolok** | 11,0 g |
| Rost | 14,0 g |
| Fehérje | 13,0 g |
| Só | 0,4 g |
Ez még érdekes lehet neked
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.299 Ft
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
939 Ft
