(Sz) Szafi Reform Instant Pudingpor (gluénmentes) 70g kávés
|
Lejárati dátum: 2026.06.05. Instant kávés glutén-, tej-, kukorica-, és cukormentes pudingpor, amely főzés nélkül elkészíthető, pár perc alatt kész is! |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: nyílgyökérliszt, bambuszrost, kókusztejpor (kókuszdió /80 %/, tápióka szirup, emulgeáló szerek /zsírsavak mono- és digliceridjei, dikálium-foszfát/, hidrolizált keményítő, alfa-ciklodextrin, csomósodást gátló anyag /kovasav/), sűrítőanyagok (konjakgumi, xantán), instant kávé (9,5%), útifűmaghéj liszt, természetes aroma.
Ízesítés: kávés izű
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat!
Felhasználási javaslat: hozzávalók (1 adag pudinghoz)
70 g Szafi Reform Instant kávés pudingpor; 30 g Szafi Reform négyszeres erősségű édesítőszer; 2 csipet só; 600g mandulaital
Elkészítés: Keverjük össze a pudingport az édesítővel és a sóval, majd gépi habverővel vagy botmixerrel dolgozzuk csomómentesre. 5 perc pihentetés után fogyasztható.
Tipp: ha tovább hagyjuk állni, selymesebb lesz az állaga. Hűtve és szobahőmérsékleten fogyasztva egyaránt kitűnő.
Tárolás: Száraz, hűvös helyen tárolandó!
Nettó tömeg: 70 g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1428 kJ / 342 kcal |
| Zsír | 8,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 7,3 g |
| Szénhidrát | 49,1 g |
| - amelyből cukrok | 2,8 g |
| - amelyből poliolok | 0 g |
| Rost | 30,7 g |
| Fehérje | 2,5 g |
| Só | 0,07 g |
