Szafi Reform Bambuszrost liszt 300g (gluténmentes, paleo, vegán)
Ár:
1.589 Ft
| Por finomságú, lisztállagú növényi rost, amellyel növelhetjük az ételeink, pékáruk, sütemények élelmi rosttartalmát. A sütemények, muffinok, kenyerek tésztájához adva tökéletes, kívül ropogós, belül foszlós finomságokat kaphatunk. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A sütemények, muffinok, kenyerek tésztájához adva tökéletes kívül ropogós, belül foszlós pékárukat kaphatunk.
Összetevők: 100% bambuszrost liszt
Figyelem! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat!
| Íz és kiszerelés | Szafi Reform Bambuszrost liszt 300g |
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 783 kJ (196 kcal) |
| Zsír | 0,5 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 0,5 g |
| - amelyből cukrok | 0 g |
| Rost | 98 g |
| Fehérje | 0,2 g |
| Só | 0,05 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.529 Ft
