Szafi FREE Kölesliszt 500g
Ár:
1.089 Ft
| A kölesből készült liszt növényi fehérjék és élelmi rostok kiváló forrása. A reformtáplálkozás hívei közt népszerű alapanyag, amely gluténmentessége révén a gluténérzékenyek étrendjébe is beilleszthető. Önmagában vagy más lisztekkel keverve is használhatjuk ételeink elkészítéséhez. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kölesliszt
Kiszerelés: 500g
| Átlagos tápérték | 100g köleslisztben |
| Energia | 1513 kJ / 362 kcal |
| Zsír | 1,4 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 66,3 g |
| – amelyből cukrok* | 1,7 g |
| Rost | 3,5 g |
| Fehérje | 15,3 g |
| Só | 0,007 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
989 Ft
