Szafi Free Instant karobos-fahéjas italpor 200g
| Gluténmentes instant karobos-fahéjas italpor, melynek lenyűgöző aromája felébreszti az érzékeket, könnyen oldódik, bársonyosan krémes, igazi kényeztető itóka. A termék nem tartalmaz tejszármazékot és édesítést, így diéta és ízlés szerint egyénileg ízesíthető. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: karobpor (58,3%), tápiókakeményítő, kókusztejpor (kókuszdió kivonat, hidrolizált keményítő, alfa-ciklodextrin), fahéj (3,3%)
Felhasználási javaslat: 3dl Alpro növényi tejhelyettesítőt (nem tejérzékenyek tehéntejjel is készíthetik) forraljunk fel, majd adjuk hozzá 10g Szafi Free Instant karobos-fahéjas italport és 3g tetszőleges édesítőszert (például eritritet vagy por eritritet). A tökéletes oldódáshoz főzzük néhány másodpercig. A legkellemesebb íz érdekében kókuszvirágcukorral ajánljuk. De bármilyen édesítőszerrel fogyasztható.
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat!
Tárolás: száraz, hűvös helyen
Nettó tömeg: 200 g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1566 kJ / 375 kcal |
| Zsír | 10,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 9,3 g |
| Szénhidrát | 52,9 g |
| - amelyből cukrok | 19,9 g |
| Rost | 27,3 g |
| Fehérje | 4,3 g |
| Só | 0,11 g |
