Szafi Free Hajdinatallér 100g
| Garantáltan gluténmentes, natúr ízvilágú ropogós snack magas élelmirost tartalommal, hozzáadott cukortól mentesen! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Mikor jelenti a legnagyobb segítséget?
Bárhol és bármikor, hiszen elfér a táskádban, az autódban, jól jöhet edzés előtt vagy ha kihagytad a reggelit.
Mi jellemzi a Szafi Free hajdina tallért:
- igen értékes vitaminforrás kiemelkedően magas élelmirost-tartalommal, tökéletes kenyérhelyettesítő és snack, köszönhetően az értékes vitamin és ásványianyag összetételének
- garantáltan gluténmentes
- 100% vegán (nem tartalmaz tejszármazékot)
- hozzáadott cukortól mentes
- komplex szénhidrátjai lassan szívódnak fel
- natúr ízvilágú, így különböző krémekkel (pl. zöldség vagy sajtkrém) illetve édes feltéttel (mogyorókrém, csokikrém, lekvár) is fogyasztható.
Összetevők: puffasztott hajdina (100 %).
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1643 kJ / 392 kcal |
| Zsír | 3,4 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,9 g |
| Szénhidrát | 72,6 g |
| - amelyből cukrok | 0,6 g |
| Rost | 2,9 g |
| Fehérje | 15,3 g |
| Só | 0,01 g |
