Szafi Free Hajdinaliszt 500 g
Ár:
1.519 Ft
| A hajdinaliszt nagyszerű helyettesítője lehet a hagyományos liszteknek. Felhasználhatjuk kenyerek, palacsinták, sütemények készítéséhez, a búzaliszt kiváltására. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: hajdinaliszt
Kiszerelés: 500 g
Figyelem! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat!
| Átlagos tápérték | 100g hajdinalisztben |
| Energia | 1423 kJ (340 kcal) |
| Zsír | 2,5 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,6 g |
| Szénhidrát | 70,0 g |
| - amelyből cukrok | 1,8 g |
| Rost | 5,5 g |
| Fehérje | 12,2 g |
| Só | 0,01 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.529 Ft
Raktáron
1.589 Ft
