Szafi Free BBQ ízű chips (gluténmentes) 50g
Ár:
699 Ft
|
Szafi Free BBQ ízű lencse-hajdina chips 30%- kal csökkentett zsírtartalommal*. Füstös, fűszeres ízvilág, garantáltan gluténmentes, tejmentes, szójamentes, kukoricamentes, ízfokozót nem tartalmaz. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
BBQ ízű, gluténmentes, vegán, tejmentes, kukoricamentes, szójamentes, 30 %-kal csökkentett zsírtartalommal rendelkező lencse-hajdina chips.
Összetevők: vöröslencseliszt (46%), hajdinaliszt (30%), napraforgó étolaj, füstaroma, étkezési só.
Fontos! A termék földimogyorót tartalmazhat.
Tárolás: száraz, hűvös helyen
Kiszerelés: 50 g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1793 kJ / 429 kcal |
| Zsír | 21g |
| - amelyből telített zsírsavak | 2,1g |
| Szénhidrát | 42g |
| - amelyből cukrok | 2,8g |
| Rost | 5,9 g |
| Fehérje | 15 g |
| Só | 2,1 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.309 Ft
