Szafi Bakery Szeletelt Világos Puha Kenyér (gluténmentes) 465g
Ár:
2.790 Ft
| Készresütött gluténmentes világos puha kenyér. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: gluténmentes kölesliszt, tápiókakeményítő, növényi rostok (bambuszrost, útifűmaghéjliszt), ivóvíz, savanyúságot szabályzó anyag (almaecet /szulfitok/, citromsav), étkezési só, térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén- karbonát /szódabikarbóna/).
Fontos! A termék nyomokban szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, csillagfürtöt tartalmazhat.
Tárolás: száraz, hűvös helyen
Nettó tömeg: 465 g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 738 kJ / 175 kcal |
| Zsír | 0,5 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 33,6 g |
| - amelyből cukrok | 0,6 g |
| Rost | 7,6 g |
| Fehérje | 5,0 g |
| Só | 1,2 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Raktáron
2.979 Ft
1.999 Ft
Raktáron
2.929 Ft
