Risolino gluténmentes rizstészta Szarvacska 300 g
Ár:
990 Ft
| A rizstészta nem tartalmaz búzát, glutént, tejet, szóját, tojást és mesterséges adalékanyagokat. Rendkívül gyorsan és egyszerűen elkészíthető. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
rizsliszt (82,1%), tápióka keményítő, só, kurkuma.
| Tápérték 100 g-ban | |
| Energia | 1481 kJ/354 kcal |
| Zsír | 0,2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 85 g |
| ebből cukrok | 2,2 g |
| Fehérjék | 3,0 g |
| Só | 0,63 g |
