Primus Paleo Pizzás keksz 80g
Ár:
1.165 Ft
|
Csökkentett szénhidráttartalmú KÉZMŰVES Vegán Pizzás keksz |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: tápióka keményitő, mandula, kókuszkrém, kókuszolaj, kókuszőrlemény, natúr paradicsompür., pizza fűszerkeverék, utifűmaghéj, só.
| Tápérték adatok 100 g késztermékben * | |
| Energia | 1514 kJ / 367 kcal |
| Zsír | 22,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 15,5 g |
| Szénhidrát | 36,3 g |
| ebből cukrok | 2,8 g |
| Rost | 6,7 g |
| Fehérje | 3,1 g |
| Só | 0,8 g |
|
* A táblázatban szereplő adatok tájékoztató jellegűek. |
|
