Paleolit Törökmogyoróliszt 500g
Ár:
1.099 Ft
| Natúr törökmogyoró csökkentett zsírtartalmú őrleménye, 500 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Magas a vitamin és az ásványi anyag tartalma, mindemelett kiváló alapanyaga mindenféle süteménynek. Kellemes mogyoróízt kölcsönöz az ételeknek, a receptben meghatározott lisztmennyiség akár 1/3 részét is helyettesíthetjük ezzel a termékkel.
Kiszerelés: 500g
| Tápérték adatok | 100 grammra vetítve |
| Energia | 284 kcal / 1197 kJ |
| Zsír | 6,7 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 14 g |
| - ebből cukrok | 12,3 g |
| Fehérje | 41,8 g |
| Só | <0,03 g |
