Paleolit Törökmogyoró natúr 100g
Ár:
1.149 Ft
| Ízletes nassolnivaló, előnyös zsírsavösszetétellel, magas ásványi anyag- és vitamintartalommal. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Miért jó a törökmogyoró?
Táplálkozástani kutatások bizonyították, hogy a mogyoróban megvan a diófélék minden jó tulajdonsága. Az ízletes, tápláló mogyorószemekben sok a fehérje és a rost. Jelentős a vas-, foszfor- és káliumtartalma. A többi dióféléhez hasonlóan a mogyoróban is sok az E vitamin, és megtalálhatók benne a B vitaminok is. Ennek a diófélének is előnyös a zsírsavösszetétele: a magas olajtartalom ellenére sem terheli a szívet és az érrendszert, sőt, előnyösen befolyásolja a koleszterin-szintet.
Kiszerelés: 100 g
| Tápérték adatok | 100 grammra vetítve |
| Energia | 611 kcal / 2525 kJ |
| Zsír | 55,6 g |
| - ebből telített zsírsavak | 4,9 g |
| Szénhidrát | 11,8 g |
| - ebből cukrok | 2,3 g |
| Fehérje | 15,71 g |
| Só | 0 g |
