Paleolit Szaloncukor 300g kókuszos
|
Kókuszos krémmel töltött csokoládé desszert szaloncukor eritrittel és sztíviával. 100 g-ban mindössze 2,9 g természetes cukor található és kizárólag paleo összetevőket tartalmaz. Beilleszthető különféle cukormentes diétákba, így akár cukorbetegek is fogyaszthatják. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Mit érdemes tudni róla?
- Paleo
- Hozzáadott cukrot nem tartalmaz
- Édesítőszerrel készül
- Kakaó szárazanyag az étcsokoládéban legalább 70%
Összetevők:
étcsokoládé 50% (kakaómassza, édesítőszer: eritrit(28%), kakaóvaj, emulgeálószer: napraforgó lecitin, poliglicerin-poliricinoleát, aroma, édesítőszer:szteviol glukozidok(0,02%))
kókuszos krém 50% (édesítőszer: eritrit(20%), nem hidrogénezett növényi zsír (pálma,shea) , kókusztejpor (10%), tápióka keményítő, emulgeálószer: napraforgó lecitin).
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1876 kJ / 455 kcal |
| Zsír | 42,9 g |
| amelyből telített zsírsavak | 23,2 g |
| Szénhidrát | 43,5 g |
| amelyből cukrok* | 2,9 g |
| amelyből poliolok** | 34,0 g |
| Rost | 5,3 g |
| Fehérje | 4,8 g |
| Só | 0,02 g |
| *A termék természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. | |
| **A poliolnak nulla a kalóriatartalma és a felszívódó szénhidráttartalma. | |
| Az adatok tájékoztató jellegűek! Minden esetben olvassa el a terméken található címkét. | |
| Nyomokban földimogyorót, egyéb dióféléket , glutént, szóját, és tejanyagot tartalmazhat! | |
| Tárolás | Száraz, hűvös helyen. |
