Paleolit Maltitol 1000g
Ár:
2.399 Ft
| Kukoricakeményítő alapú természetes édesítőszer, melynek édesítő hatása közel azonos a cukoréval (édessége a cukor édességének 60-90%-a), kémiailag a cukoralkoholokhoz tartozik. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Kíméli a fogakat, 40%-kal kevesebb a kalóriaértéke, mint a cukornak, (kb. 2,4 kcal/g). Nincs ismert mellékhatása. Lassan szívódik fel, így a vércukorszintet kismértékben emeli, azaz kedvező a glikémiás indexe (GI 20-30). A tiszta maltitol hasznosításához az emberi szervezet nem igényel inzulint. A napi energia, szénhidrátmennyiségbe szintén be kell számolni. Nagy mennyiségben fogyasztva hasmenést, hasfájást és puffadást okozhat. Mivel a levegőből magához vonzza a vizet, gátolja az élelmiszerek kiszáradását.
Kiszerelés: 1000 g
| Tápérték adatok | 100 grammra vetítve |
| Energia | 240 kcal / 1008 kJ |
| Zsír | 0 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 99,9 g |
| - ebből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Poliolok | 99,9 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.790 Ft
