Nutriversum Collagen Heaven 3x300g - pina colada
| Kollagén por magas hatóanyagtartalommal, hozzáadott hialuronsavval, C-vitaminnal és további hasznos összetevőkkel, pina colada ízesítéssel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Ismered a kollagént?
A kollagén a leggyakoribb fehérje az emberi testben, melynek köszönhetően az utóbbi években egyre népszerűbbé vált a szépségápolásban, különösen a hölgyek körében.
Sokan a kapszula helyett, inkább a kollagén port részesítik előnyben, mivel a kollagén por magasabb hatóanyag-tartalommal bír, továbbá több hatóanyagot is tartalmazhat, mint más formulák (kapszula, ital.) A Nutriversum Collagen Heaven kollagén por könnyen adagolható, fenséges ízeinek köszönhetően pedig motivációt nyújt a rendszeres kollagénpótlásra.
A Nutriversum Collagen Heaven ízletes kollagén készítményeit úgy alkottuk meg, hogy a magas hatóanyag-tartalom, és a legfontosabb összetevők mellett élmény legyen a fogyasztása. Az íz és a hatóanyagok mennyisége között nem kellett kompromisszumot kötnünk, így a Collagen Heaven kollagén italpor egy olyan termék lett, amely magas hatóanyag-tartalmával és finom ízével is kiemelkedik a piacon.
Kollagén por, mennyei ízzel? Igen, lehetséges!
Kellemetlen mellékíz nélkül kínálunk számodra egy olyan ízletes formulát, amely megkönnyíti a napi kollagén bevitelt, és segít a motivációd fenntartásában is, így elérve kitűzött egészségügyi vagy szépségápolási céljaidat.
A hialuronsav, a kollagén, és a C-vitamin* tökéletes kombinációja egyesül a Nutriversum Collagen Heaven készítményében, amely egyedi összetétellel rendelkezik kollagén kategóriában. Ez az ízletes kollagén komplex kiegészült hialuronsavval is, amely az egyik legnépszerűbb szépségápolási összetevő jelenleg a hölgyek körében.
Keverékünkben továbbá acai bogyó és csipkebogyó kivonat is megtalálható, amelyek antioxidánsokként egészítik ki a collagen por komplex formuláját. Ezek az antioxidánsok fontos szerepet játszanak az immunerősítésben is.
A Collagen Heaven kollagén por előnyei:
- Használatával könnyen és kényelmesen juttathatod a szervezetedbe a kollagén, és hialuronsav kombinációját.
- A Nutriversum Collagen Heaven kollagén por olyan ízletes, hogy ezentúl a kollagén bevitel pozitív élménnyé válik. Jelenleg 14 ízesítés elérhető.
- Könnyen fogyasztható, így segítségével könnyedén elérheted kitűzött céljaidat!
- Az italpor 10 000 mg kollagént, 200 mg antioxidánst acai bogyó és csipkebogyó kivonatból, és 125 mg hialuronsavat tartalmaz, amelyek remek kiegészítők a C-vitamin mellett.
* A C-vitamin hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez intenzív testmozgás alatt vagy azt követően. Továbbá hozzájárul a normál kollagénképződéshez és ezen keresztül a normál csontozat fenntartásához.
Hogyan fogyaszd?
15 gramm italport keverj össze 250 ml vízben, shaker segítségével és fogyaszd a napi utolsó étkezésed kíséretében minden nap!
Ha pedig egy kis extra ízre vágysz, akkor keverd bele kedvenc gyümölcs turmixodba!
Összetevők: hidrolizált kollagén (marhából), maltodextrin, étkezési sav (citromsav), csomósodást gátló anyagok (szilícium-dioxid, kalcium-foszfátok), aromák, hialuronsav, L-aszkorbinsav, édesítőszer (szukralóz), cink-citrát, étkezési só, ananász gyümölcspor (0,05%), kókusz por (0,05%), nátrium-szelenit.
Kiszerelés: 3 x 300g
| Tápanyagtartalom | 100 g |
| Energia | 1462 kJ / 344 kcal |
| Zsír | 0 g |
| - amelyből | telített zsírsavak:0 g |
| Szénhidrát | 19 g |
| - amelyből cukrok | 1,4 g |
| Fehérje | 67 g |
| Só | 0,14 g |
| C-vitamin | 600 mg |
| Cink | 73 mg |
| Szelén | 733 µg |
| Nátrium | 54 mg |
| Kollagén | 67000 mg |
| Acai bogyó kivonat | 1000 mg |
| Hialuronsav | 833 mg |
