Naturherb Arany lenmagliszt 1000g (gluténmentes)
|
Arany lenmagliszt egy kiváló minőségű, gluténmentes alapanyag, amelyet aranyszínű lenmagból őröltek finomra. Mivel az íze sokkal lágyabb a hagyományos barna változatnál, bátran használhatod sütemények tésztájához vagy ételek sűrítésére is anélkül, hogy elnyomná az ízeket. Ha gluténmentes, paleo vagy alacsony szénhidráttartalmú étrendet követsz, ez az 1 kg-os kiszerelésű arany lenmagliszt remek társad lesz a konyhádban. A hidegen sajtolási eljárásnak köszönhetően a liszt zsírtartalma alacsonyabb, miközben fehérjében és élelmi rostban kifejezetten gazdag maradt. Nagy előnye, hogy rengeteg folyadékot képes felvenni, így segít a tészták állagának javításában, de akár tojáspótlóként is megállja a helyét. Semlegesebb, enyhébb ízvilága miatt sokkal univerzálisabban felhasználható, mint a karcosabb ízű barna lenmagliszt. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: 100% zsírtalanított aranyszínű lenmag.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
|---|---|
| Energia | 1344 kJ / 323 kcal |
| Zsír | 8,8 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,9 g |
| Szénhidrát | 3,9 g |
| - ebből cukrok | 3,8 g |
| Fehérje | 40 g |
| Rost | 34 g |
| Só | 0,04 g |
Figyelem: A termék gluténmentes, de az üzem területén mustárt, dióféléket és szezámmagot is feldolgoznak.
