Le Veneziane gluténmentes lasagne tészta 250g
Ár:
1.590 Ft
|
Sütésre kész lasagne tészta. Nem igényel főzést. Kedvenc szószunkkal, hússal, vagy zöldségekkel 220 C- fokos sütőben 20 perc alatt készre sütjük. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kukoricaliszt 55 %, rizsliszt.
Fontos! Tartósítószer és színezőanyag nélkül. Szóját is feldolgozó üzemben készül.
| Tápanyagtartalom | 100g termékben: |
| Energia | 1515 kJ/357 kcal |
| Fehérje | 6,85 g |
| Szénhidrát | 79,71 g |
| - ebből cukor | 0,52g |
| Zsír | 0,80 g |
| - ebből telített zsírsav | 0,14g |
| Élelmi rost | 1,70g |
| Nátrium | 0,01g |
