laBlanka Gluténmentes Cirkos lisztkeverék 1kg
Ár:
3.981 Ft
|
A Gluténmentes Cirkos lisztkeverék ideális választás mindazok számára, akik gluténmentes étrendet követnek, de nem szeretnének lemondani a klasszikus ízekről. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
- Összetevők
- Cirokliszt, Kölesliszt, Tápiókaliszt, Arany lenmagliszt, Útifű maghéj liszt
- Gluténmentes
- Tejmentes
- Tojásmentes
- Szójamentes
- Hozzáadott cukrot nem tartalmaz
- Burgonya, kukorica mentes
- Vegán
Tápanyag értékek
Tápanyagtartalom (100g-ban)
| Energia | 1468kJ / 351kcal |
|---|---|
| Zsír | 4,1g |
| Amelyből telített zsírsavak | 0,2g |
| Szénhidrát | 70,5g |
| Amelyből cukor | 1,4g |
| Rost | 8,6g |
| Fehérje | 6,5g |
| Só | 0,05g |
