It's us Miklos' gluténmentes univerzális lisztkeverék 500g
Ár:
1.290 Ft
| Glutén-, laktóz- és szójamentes univerzális lisztkeverék, búzamentes receptúra alapján készítve. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kukoricakeményítő, rizsliszt, burgonyakeményítő, dextróz, kukoricaliszt, stabilizátorok (guargumi, hidroxipropil-metil-cellulóz, xantángumi,) útifű maghéj rost, burgonyapehely, burgonyarost, lisztkezelő szer (aszkorbinsav), almarost.
Kiszerelés: 500 g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1459 kJ / 344 kcal |
| Zsír | 0,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,04 g |
| Szénhidrát | 82,5 g |
| - amelyből cukrok | 5,3 g |
| Rost | 3,1 g |
| Fehérje | 1,4 g |
| Só | 0,02 g |
| Cukrokból laktóz | <0,1 g/ 100 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.613 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.715 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.790 Ft
