Glulu's FreeFrom Vegán Sajtos kréker 100g
Ár:
469 Ft
|
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: barna rizsliszt, víz, kókuszolaj, kókusztej (kókuszdió kivonat 70%, víz, emulgeálószer [E435]), kölesliszt, vegán sajt (víz, kókuszolaj (23%), burgonyakeményítő, módosított keményítő, tengeri só, vegán ízesítő, olívakivonat, színezék: béta-karotin), gluténmentes inaktív sörélesztőpehely, tápióka keményítő, himalája só, szezámmag, citromlé, szőlőmagliszt, térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát). Nyomokban mandulát tartalmazhat!
Átlagos tápérték 100g termékben:
| Energia | 2194 kJ / 530 kcal |
| Zsír | 26 g |
| amelyből telített zsírsav | 21 g |
| Szénhidrát | 48 g |
| amelyből cukrok | 1 g |
| Rost | 4,5 g |
| Fehérje | 5 g |
| Só | 2,4 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
609 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
659 Ft
