Foody Free gluténmentes lencse chips sóval 50g
Ár:
390 Ft
| Egészségesen nassolás, bűntudat nélkül: a Foody Free lencse chipseivel ez lehetséges! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Csupán természetes hozzávalókat tartalmaz. Egyaránt ehetik tudatos táplálkozók, gluténérzékenyek, laktózérzékenyek és vegánok is.
Összetevők: lencseliszt (34%), kukoricaliszt, finomított napraforgó étolaj, rizsliszt, só (1,8%).
Kiszerelés: 50 g
| Tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1805kJ / 431kcal |
| Zsír | 21g |
| - amelyből telített zsírsavak | 1,9 g |
| Szénhidrát | 47g |
| - amelyből cukrok | 0,8 g |
| Fehérje | 11g |
| Só | 1,8g |
| Laktóz | < 0,1 g / 100 g |
| Glutén | < 20 mg / kg |
