Foody Free gluténmentes lencse chips sülthagymával 50g (Sz)
Ár:
469 Ft
|
Lejárati dátum: 2025.07.27. Egészségesen nassolás, bűntudat nélkül: a Foody Free lencse chipseivel ez lehetséges! |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Csupán természetes hozzávalókat tartalmaz. Egyaránt ehetik tudatos táplálkozók, gluténérzékenyek, laktózérzékenyek és vegánok is.
Összetevők: lencseliszt (34%), kukoricaliszt, finomított napraforgó étolaj, rizsliszt, pirított vöröshagyma (1,6%), só.
Kiszerelés: 50 g
Fontos! Nyomokban földimogyorót tartalmazhat!
| Tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1891 kJ / 453 kcal |
| Zsír | 23 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 2,0 g |
| Szénhidrát | 45 g |
| - amelyből cukrok | 1,4 g |
| Fehérje | 13 g |
| Só | 1,28 g |
| Laktóz | < 0,1 g / 100 g |
| Glutén | < 20 mg / kg |
