Szafi REFORM Eritrit 500g
Ár:
1.919 Ft
| Az eritrit egy cukoralkohol típusú édesítőszer, amely a többi cukoralkohollal ellentétben energiamentes, 0 kcal kalóriatartalmú. Sokoldalúan felhasználható, kristályos állagának köszönhetően helyettesítheti a kristálycukor használatát. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: édesítőszer (eritrit)
Kiszerelés: 500g
Nagyobb mennyiségű fogyasztása hashajtó hatású!
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 0,8 kJ (0,2 kcal) |
| Zsír | 0 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 99,9 g |
| – amelyből cukrok | 0 g |
| – amelyből poliolok* | 99,9 g |
| Rost | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,00 g |
| * az eritrit a szervezetben nem felszívódó szénhidrát |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.899 Ft
Raktáron
1.899 Ft
1.669 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.990 Ft
