Szafi Free Tojás nélküli magyaros reggeli/vacsora alappor 300g
Ár:
1.690 Ft
| Finom magyaros ízvilágú, növényi fehérjében gazdag sós étel. Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Ízletes és rendkívül laktató tojás nélküli magyaros reggeli / vacsora (gluténmentes, Vegán) alappor
Összetevők: gluténmentes zabpehelyliszt, gluténmentes zabdara, rizscsíra fehérje, tápiókakeményítő, gluténmentes sörélesztőpehely, fekete Himalája só, füstölt pirospaprika, térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), kurkuma.
Kiszerelés: 300 g
Tárolás: Száraz, hűvös helyen!
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat!
| Átlagos tápérték | 100 g alapporban |
| Energia | 1515 kJ / 359 kcal |
| Zsír | 5,7 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 1,2 g |
| Szénhidrát | 42,5 g |
| - amelyből cukrok | 1,8 g |
| Rost | 9,3 |
| Fehérje | 29,7 g |
| Só | 1,89 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.899 Ft
Raktáron
1.899 Ft
1.669 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.990 Ft
