Szafi REFORM Vadas Poralap 80g
Ár:
1.199 Ft
| Gluténmentes, tejmentes, szójamentes, kukoricamentes, hozzáadott cukortól mentes vadas szósz alap. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A termék gluténmentes, tejmentes, szójamentes, kukoricamentes, tartósítószermentes, mesterséges ízfokozóktól mentes!
Összetevők: zöldségek (sárgarépa, paszternák gyökér, petrezselyem gyökér és levél, vöröshagyma, zeller gyökér és levél, póréhagyma, fokhagyma, pritamin), tápióka keményítő, só, édesítőszer (eritrit), pirospaprika, füstölt paprika, feketebors.
Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1124 kJ (266 kcal) |
| Zsír | 2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 66,9 g |
| - amelyből cukrok | 10,8 g |
| - amelyből poliolok | 15 g |
| Rost | 11,3 g |
| Fehérje | 4,4 g |
| Só | 11,9 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.299 Ft
