Szafi Reform Csokoládé ízű MUFFIN Lisztkeverék 280g
Ár:
1.899 Ft
|
Hozzáadott cukortól mentes muffin lisztkeverék, amellyel könnyedén készíthető gluténmentes, tejmentes, paleo muffin vagy sütemény. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kókuszliszt, édesítőszer (eritrit), tápióka keményítő, kakaópor, térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), himalája só, savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), sűrítő anyag (konjak gumi).
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat! Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
| Átlagos tápérték | 100g lisztkeverékben |
| Energia | 1010 kJ (240 kcal) |
| Zsír | 5,1 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 4,6 g |
| Szénhidrát | 59,9 g |
| - amelyből cukrok | 6,6 g |
| - amelyből poliolok | 27,1 g |
| Rost | 12,1 g |
| Fehérje | 9,7 g |
| Só | 1,01 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.990 Ft
