(Sz) Szafi Free Pizza lisztkeverék 1000 g
|
Lejárati dátum: 2026.06.26. A Szafi Free Pizza lisztkeverékkel élesztő és tojás nélkül készíthetünk pizza tésztát, amely a vegánok és gluténérzékenyek étrendjébe is beilleszthető. A Szafi Free Pizza lisztkeverék élelmi rostokban gazdag, így a kiegyensúlyozott étrend méltó alapanyaga lehet. Gluténmentes termék.
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, szójamentes, maglisztmentes, kukoricamentes, burgonyamentes, rizsmentes, élesztőmentes, zsírszegény, vékony tésztás pizza készíthető a lisztkeverékből. A termékek elkészítéséhez nem használnak állati eredetű termékeket, ezért szennyeződéstől mentesen garantáltan vegán a Szafi Free termékcsalád.
Összetevők: Gluténmentes lisztkeverék (hajdinaliszt, kölesliszt), tápiókakeményítő, rostkeverék (bambuszrost, útifűmaghéjliszt), térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), fűszerkeverék (oregano, bazsalikom, kakukkfű, rozmaring, majoranna, borsikafű, zsálya), só, savanyúságot szabályozó anyag (citromsav).
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat! Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
| Átlagos tápérték | 100 g lisztkeverékben |
| Energia | 1403kJ / 332kcal |
| Zsír | 2,3 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 64,2 g |
| - amelyből cukrok | 0,7 g |
| Rost | 9,5 g |
| Fehérje | 8,9 g |
| Só | 0,8 g |
