Rice Up Barna Rizs Chips Sajtos 60 g
Ár:
505 Ft
| Teljes kiőrlésű barna rizs chips sajtos ízesítéssel 60 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: teljes kiőrlésű barna rizs (74%), Olívaolaj (18%), Sajt aroma (8%) [természetes aromák, tejsavópor, só, dextróz, sajt (5%), maltodextrin kukoricából, maltodextrin burgonyából, savanyúságot szabályozó anyag: nátrium-foszfátok, színezőanyag: kapszantin, paprikakivonat]
Fontos! Nyomokban tejet és annak származékait tartalmazhatja.
Tárolás: száraz, hűvös helyen tárolandó.
| Átlagos tápértékek | 100 g-ban |
| Energia | 1872 kJ/447 kcal |
| Zsír | 18 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 2,8 g |
| Szénhidrát | 61 g |
| amelyből cukrok | 5,5 g |
| Fehérje | 6,7 g |
| Rost | 6,9 g |
| Só | 0,9 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
315 Ft
