PhD Nutrition SMART Bar 64g karamell
Ár:
899 Ft
| PhD Smart Bar egy fehérjeszelet, alacsony cukortartalommal és pálmazsír nélkül, karamell ízesítéssel, 20 g minőségi fehérjét és kevesebb mint 2 gramm cukrot tartalmaz. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
- Finom íz
- 20g fehérje
- Kevesebb, mint 2 g cukor
- Pálmaolaj nélkül
Összetevők: protein keverék (tejfehérje, hidrolizált kollagén, szójafehérje izolátum), karamell réteg (édesítőszer-maltit, sűrített tej, kakaóvaj, víz, nedvesítőszer-szorbitol, zsírsavak mono- és digliceridjei, ízek, só, karamell színezék), kakaómassza,édesítőszer maltit, kakaó, szójagyöngy (szójafehérje izolátum, tápióka , kakaóvaj, nedvesítőszer a glicerin, kakaóvaj, kókuszolaj, kakaópor, ízesítő, emulgeálószer szójalecitin, vanília aroma. Étcsokoládé bevonat 31%
Allergén információ: Szója, tej, glutén, tojás, földimogyoró, mogyoró, zeller, hal és rákféle összetevőket feldolgozó üzemben készült!
| Tápanyag tartalom | 100 g-ban |
| Energia érték | 1570 kJ/ 376 kcal |
| Zsírok | 16 g |
| - ebből telített zsírsavak | 11 g |
| Szénhidrátok | 38 g |
| - ebből cukor | 3 g |
| - ebből poliolok | 31 g |
| Fehérje | 31 g |
| Só | 0,52 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
899 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
899 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
899 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
899 Ft
