N&Z Kókuszolaj 1000 ml
Ár:
2.399 Ft
|
Szerezze be a napraforgóolaj egyik kiváló alternatíváját, a kókuszolajat, mely gazdag ízvilágot kölcsönöz ételeinek. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Németh és Zentai Kókuszolaj íz és illatmentes, ezen kívül gazdaságos is: hevítések után, alapos szűrést követően többször is felhasznáható.
A kókuszolaj fogyasztása nem helyettesíti az egészséges életmódot és a változatos,
kiegyensúlyozott étrendet.
A termék vegyszermentes sajtolással készült! Nem hidrogénezett!
Összetevők: 100% szűrt kókuszolaj
Kiszerelés: 1000 ml
| Tápanyagtartalom | 100 g kókuszolajban |
| Energia | 3700 kJ /884 kcal |
| Zsír | 99,9 g |
| - amelyből telített zsírok | 91,6 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| - amelyből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
Csomagok - Együtt jobban jársz!
Cukormentes, szénhidrátcsökkentett bejgli
+
+
+
Összesen:
8.206 Ft
helyett
7.655 Ft
Kedvezmény:
7%
Cukormentes, szénhidrátcsökkentett eperlekváros bukta
+
+
+
+
Összesen:
9.447 Ft
helyett
8.870 Ft
Kedvezmény:
6%
