Felix Ketchup hozzáadott cukor nélkül 435 g
|
Hozzáadott cukor nélkül, 60% kevesebb kalória a Felix csemege ketchuphoz viszonyítva! Változatlan íz, Csak természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Változatlanul teljes ketchup íz, ám 60%-kal kevesebb kalória – ezt csak a cukor hozzáadása nélkül készült FELIX ketchup tudja! Próbáld ki, és fedezd fel a könnyed különbséget!
Tudtad, hogy a világ legnagyobb paradicsoma 3,5 kg súlyú volt, és hogy évente 100 millió tonna paradicsomot termesztenek az egész világon? Összehasonításképpen ez 300-szor nagyobb súlyú, mint a Kölni Dóm építéséhez felhasznált kő mennyisége.
A cukor hozzáadása nélkül készült FELIX ketchup praktikus méretű, 435g-os műanyag flakonban vásárolható meg.
| Tápértékre vonatkozó információk | 100 g termékben |
| Energia | 170/40 (kJ/kcal) |
| Zsír | <0,5 g |
| - amelyből telített zsírsavak | <0,1 g |
| Szénhidrát | 8,0 g |
| - amelyből cukrok | 4,3 g |
| Fehérje | 1,1 g |
| Só | 2,8 g |
