Gullon Ligeria só- és cukormentes keksz 200 g
Ár:
561 Ft
|
Teljes kiőrlésű búzalisztből készült édes csemege. Gyorsan csillapítja az éhséget.
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
búzaliszt 51,5% növényi rost, magas olajsav tartalmú napraforgóolaj (9%), édesítőszer maltitol szezámmag (4,5%), búzakorpa, szójaliszt, szójafehérje térfogatnövelőszer: kálium-és amónium-bikarbonát, emulgeálószer: szójalecitin, lenmag 0,2% búzacsíra (0,2%),
vanília aroma, antioxidáns: kálium-metabiszulfit
Nyomokban tejet tartalmazhat. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet.
Tápérték 100 g termékben:
| Energia (KJ/Kcal): | 1709 kJ/408 kCal |
| fehérje: | 9 g |
| szénhidrát: | 58 g |
| - ebből cukor: | 2,8 g |
| zsír: |
13 g |
| amelyből telített zsírsavak: | 1,5 g |
| rost |
17 g |
| só | <0,01g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
775 Ft
