Glulu's Lenmagos kréker 100g
Ár:
599 Ft
| Gluténmentes lenmagos kréker, hozzáadott cukor nélkül. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: barna rizsliszt, víz, gluténmentes zabliszt, kókuszolaj, kókusztej (70% kókuszdió-kivonat, víz, emulgeálószer [E435]), lenmag 5%, cirokliszt, himalája só, citromlé, szőlőmagliszt, térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát). Nyomokban szezámmagot és mandulát tartalmazhat!
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 2174 kJ / 522 kcal |
| Zsír | 32 g |
| - amelyből telített zsírsav | 26 g |
| Szénhidrát | 55 g |
| - amelyből cukrok | 1 g |
| Rost | 7 g |
| Fehérje | 4,6 g |
| Só | 2,7 g |
Ez még érdekes lehet neked
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
659 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
609 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
469 Ft
