Glulu's FreeFrom Meggyes-csokoládés süti 100g
Ár:
609 Ft
| Meggyes-csokoládés ízesítésű gluténmentes sütemény. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: víz, kókuszolaj, barna rizsliszt, gluténmentes zabliszt, édesítőszer (eritritol), barna rizsdara, cukormentes étcsokoládé 5% (eritritol, kakaómassza, kakaóvaj, emulgálószer: napraforgó lecitin), bambuszrost, térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát), természetes meggy aroma 0,18% (aromaanyagok, aromakészítmények, etil-alkohol, propilén-glikol, triacetin), himalája só. Nyomokban szezámmagot tartalmazhat!
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1756 kJ / 422 kcal |
| Zsír | 27 g |
| - amelyből telített zsírsav | 22 g |
| Szénhidrát | 59 g |
| - amelyből cukrok | 3 g |
| Rost | 6,5 g |
| Fehérje | 3,5 g |
| Só | 0,11 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
659 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
469 Ft
