Glulu's FreeFrom Chilis grissini 100g
Ár:
599 Ft
| Pont annyira csíp, amennyire kell! Ne hagyd ki ezt a Great Taste Awards 2020 díjas, Glulu Cukormentes Chilis rágcsákat! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: víz, barna rizsliszt, kölesliszt, kókuszolaj, tápióka keményítő, chili pehely 0,5%, útifűmaghéj, himalája só, gluténmentes sörélesztő pehely, térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát). Nyomokban szezámmagot tartalmazhat!
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1749 kJ / 425 kcal |
| Zsír | 20 g |
| - amelyből telített zsírsav | 16 g |
| Szénhidrát | 60 g |
| - amelyből cukrok | <0,5 g |
| Rost | 6,2 g |
| Fehérje | 3 g |
| Só | 2,3 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
659 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
609 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
469 Ft
