Glulu's - Cukormentes magvas grissini 100 g
Ár:
590 Ft
| „Hmm, ez jóó!” Ez az első reakció, miután valaki megkóstolja a Glulu magvas grissinit. Az egyik legnépszerűbb termék, nem hiába, hiszen úgy jó, ahogy van! Mi is imádjuk! Kóstold meg, Te is! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: víz, barna rizsliszt, kölesliszt, kókuszolaj, tápióka keményítő, útifűmaghéj, himalája só, szezámmag 1,5%, aztékzsálya-mag (Salvia hispancia) 1,5%, gluténmentes inaktív sörélesztőpehely, térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát).
Fontos! Nyomokban mandulát tartalmazhat! Aztékzsályamag ajánlott napi bevitele maximum 15g/nap.
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1942 kJ / 472 kcal |
| Zsír | 23 g |
| - amelyből telített zsírsav | 18 g |
| Szénhidrát | 65 g |
| - amelyből cukrok | <0,5 g |
| Rost | 7,6 g |
| Fehérje | 4 g |
| Só | 0,99 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
659 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
609 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
469 Ft
