Glulu's - Cukormentes kókuszos keksz 100 g
Ár:
599 Ft
| Finom, édes, de cukormentes keksz kókusz reszelékkel megbolondítva. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: víz, barna rizsliszt, kókuszolaj, édesítőszer (eritritol), gluténmentes zabliszt, cirokliszt, barna rizsdara, kókuszreszelék 3%, bambuszrost kókusz aroma (aroma anyagok, propilén-glikol), térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát), himalája só.
Fontos! Nyomokban mandulát és szezámmagot tartalmazhat!
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1787 kJ / 430 kcal |
| Zsír | 28 g |
| - amelyből telített zsírsav | 24 g |
| Szénhidrát | 62 g |
| - amelyből cukrok | <0,5 g |
| Rost | 6,4 g |
| Fehérje | 2,8 g |
| Só | 0,1 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
609 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
659 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
469 Ft
