Glulu - Áfonyás süti 100 g
Ár:
589 Ft
| Laktóz-, tej-, tojás és gluténmentes vegán áfonyás keksz, 100 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: víz, cukor, kókuszolaj, barna rizsliszt, fehér rizsliszt, fehér rizsdara, gluténmentes zabliszt, aszalt vörösáfonya 5% (aszalt vörösáfonya, cukor, napraforgó olaj), sütőpor (térfogatnövelő szerek (nátrium-karbonátok, difoszfátok), kukoricakeményítő), útifűmaghéj, térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát), himalája só.
Fontos! Nyomokban mandulát és szezámmagot tartalmazhat!
| Átlagos tápérték | 100g termékben: |
| Energia | 2071 kJ / 496 kcal |
| Zsír | 21 g |
| - amelyből telített zsírsav | 18 g |
| Szénhidrát | 76 g |
| - amelyből cukrok | 28 g |
| Rost | 3,8 g |
| Fehérje | 3,5 g |
| Só | 0,13 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
599 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
609 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
659 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
469 Ft
