Dia-Wellness Zero-6 Lisztkoncentrátum 5kg (ZSÁKOS)
| Csökkentett szénhidráttartalmú lisztkeverék koncentrátum magas rosttartalommal. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Élelmi rostban és fehérjében gazdgazdag. A fehérje hozzájárul a normál csontozat fenntartásához! Figyeljen a kiegyensúlyozott és változatos táplálkozásra!
Összetevők: búzafehérje, élelmi rost (búza), növényi olaj (repce), rezisztens keményítő, tömegnövelőszer: polidextróz, búzakorpa, borsófehérje, stabilizálószer: ördögnyelv kivonat (konjak-gumi), étkezési sav: tejsav, emulgeálószer: E 471, lisztkezelőszer: aszkorbinsav, enzimek.
Felhasználás: tökéletes búzaliszt kiváltására. Bármilyen liszttel keverve, a szénhidrátcsökkentés mértékének figyelembevételével. Alkalmas többek között kenyerek, kevert tészták, kelt tészták, palacsinta, és rántás készítésére is. Lisztre számítva 20-80 %-ban hagyományos liszttel, tönkölyliszttel, vagy teljes kiőrlésű liszttel keverve általános konyhai használatra, sütemények, kenyerek készítéséhez, rántáshoz, habaráshoz, nokedlihez stb. A magas rosttartalom miatt a hagyományos receptekben használandó víz mennyisége kb 20-25 %-kal magasabb.
Allergén: glutén.
| Átlagos tápértékadatok | 100 g termékben |
| Energia | 1465kJ/352 kcal |
| Zsír | 12,3 g |
| - ebből telített | 0,7 g |
| Szénhidrát | 7,5 g |
| - ebből cukrok | 2,1 g |
| Rost | 33,4 g |
| Fehérje | 36,2 g |
| Só | 0,16 g |
