Dénes Natura Kölesliszt 500g
Ár:
665 Ft
Allergének a termékben: nincsGlutént is felhasználó üzemben csomagolva. Felhasználható liszttel készülő termékekhez legfeljebb 30 %-os arányban. Tárolás:száraz, hűvös helyen Származási hely:Magyarország (hazai feldolgozású termék) Milyen diétába illeszthető:Vegán |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Energia | 1532 kJ (362 kcal) |
| Zsír | 3,2 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 58,5 g |
| -amelyből cukrok | 0,03 g |
| Fehérje | 11,2 g |
| Só | 0,03 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
639 Ft
