BioTechUSA 100% Pure Whey 1000g Keksz
| Kekszes ízesítésű tejsavófehérje-komplex bromelain enzimmel, aminosavakkal, hozzáadott cukor nélkül, pálmaolaj-mentesen, édesítőszerrel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Miért ajánljuk a BioTechUSA 100% Pure Whey terméket?
- Hozzáadott BCAA-val, glutaminnal és argininnel
- Több mint 4,3 g BCAA-tartalom adagonként
- Hozzáadott cukrot nem tartalmaz**
- Gluténmentes***
- Pálmaolaj-mentes
- Tartósítószer-mentes
- Széles ízválaszték
Kiknek ajánljuk a BioTechUSA 100% Pure Whey terméket?
- kiváló fehérjeforrás mindenki számára, hiszen a termékben megtalálható fehérje segít megőrizni az izomtömeget, valamint hozzájárul a normál csontozat fenntartásához és az izomtömeg növekedéséhez is
- a finom, krémes és változatos ízeket kedvelőknek
- gluténérzékenyeknek
Felhasználási javaslat: Keverjen el keverőpalackban 1 adag (28 g = 2 púpozott evőkanál) port 250 ml vízzel. Edzésnapokon fogyasszon 1 adagot edzést követően 45 percen belül és 1 adagot étkezések között. Pihenőnapokon fogyasszon 1 adagot reggel és 1 adagot este.
Figyelmeztetések! A termék fogyasztása nem helyettesíti a változatos, kiegyensúlyozott étrendet és az egészséges életmódot.
Kiszerelés: 1000 g (35 adag)
Összetevők: instant tejsavófehérjék 91% {tejsavófehérje koncentrátum [emulgeálószer: lecitinek], tejsavófehérje izolátum [emulgeálószer: lecitinek (szója)]}, L-glutamin 2,9%, aromák, sűrítőanyag (cellulózgumi), L-arginin, étkezési só, színezékek (ammóniás karamell, tartrazin¹), L-leucin 0,2%, édesítőszer (szukralóz), L-izoleucin 0,1%, L-valin 0,1%, bromelain por 0,04%.
Tárolás: Tárolja szorosan lezárva, hűvös, száraz helyen.
| Súly | 1000g |
| Ízesítés | keksz |
| Cukortartalom | hozzáadott cukrot nem tartalmaz |
| Gluténmentes | gluténmentes |
| Átlagos tápérték adatok | 100 grammban |
| Energia | 1566 kJ/370 kcal |
| Zsír | 5,4 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 3,0 g |
| Szénhidrát | 5,4 g |
| -amelyből cukrok | 3,6 g |
| Fehérje | 75 g |
| Só | 1,2 g |
