Scitec Casein Complex 2x920g belga csoki
|
A csomag tartalma: 2 x 920g Scitec Casein Complex belga csoki Hallottál már a kazeinről? A kazein - a tejsavó mellett - a tejfehérjék egy nagy csoportja, a tej fehérjetartalmának nagyjából 80%-át teszi ki. A tejsavófehérjéhez képest sokkal lassabb a felszívódása, így kevésbé ideális edzés utáni fehérjeként, inkább esti fogyasztásra javasolt. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A 100% Casein Complex micelláris kazeint és kazeinátot is tartalmazó fehérje komplex. A kazein formák között elsősorban szerkezetükben, kémiai tulajdonságaikban, hasznosulásuk gyorsaságában van különbség. A mindkét formát tartalmazó kazeinforrások lehetnek az előnyösebbek. A 100% Casein Complex magas fehérjetartalommal rendelkezik, a fehérje hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. A formulához hozzáadtunk még l-glutamint és
Adagolási javaslat: Keverjen össze 1 adag (30 g – 3/4 adagolókanál) port 350 ml vízzel naponta és alaposan rázza össze. Ha használ edzés előtti és edzés közbeni formulát (fehérje vagy aminosavak), akkor lehetőség szerint a kazein legyen az edzés utáni egyik fehérjeforrás.
Allergén információ: Tej, tojás, glutén, szója, földimogyoró, mogyoró, zeller, hal és rákféle összetevőket feldolgozó üzemben készült!
Figyelmeztetés: A termék fogyasztása nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, változatos étrendet és az egészséges életmódot!
Összetevők: Tejfehérje komplex (micelláris kazein-koncentrátum és kálcium-kazeinát), zsírszegény kakaópor (10-12%), dextróz, csokoládé aroma, nátrium-klorid, L-glutamin, taurin, édesítőszerek: aceszulfám-K, szukralóz; Bromelain Ananas comosus-ból kivonva (1200 GDU/g), Papain Carica papaya-ból kivonva (1,5 FIP U/mg).
Ízesítés: belga csokoládé
| Tápanyagok | 100 grammban |
| Energia | 1 470 kJ / 350 kcal |
| Zsír | 2,30 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 1,3 g |
| Szénhidrát | 9,30 g |
| - amelyből cukrok | 9,3 g |
| Fehérje | 73,00 g |
| Só | 1,1 g |
