Pictolin tejszínes kávés cukormentes cukorka édesítőszerrel 65 g
Ár:
471 Ft
| Kávé ízesítésű, tejszínes cukormentes cukorka édesítőszerrel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: édesítőszer: izomalt, tejszín(7%), teljesen hidrogénezett kókusz zsír, kávé (1%), emulgeálószer: szójalecitin, édesítőszer: E-950, aromák.
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1170kJ/281kcal |
| Zsír | 5,5g |
| Telített zsírsavak | 4,9g |
| Egyszeresen telítetlen zsírsavak | 0,6g |
| Többszörösen telítetlen zsírsavak | 0g |
| Szénhidrát | 93g |
| Cukrok | 0g |
| Poliolok | 90g |
| Keményítő | 0g |
| Rost | 0g |
| Fehérje | 1g |
| Só | 0,05g |
