Pictolin cseresznye ízű, tejszínes cukormentes cukorka 65 g
Ár:
471 Ft
| Cseresznye ízesítésű, tejszínes, cukormentes cukorka édesítőszerrel. Gluténmentes. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
Édesítőszer: izomalt, Tejszín (8%), Vaj, Só, Színezék: E-163, Étkezési sav: E-270 (savanyúságot szabályozó E-325), Cseresznye aroma, Emulgeálószer: szójalecitin, Édesítőszer: E-955.
Tápértéktáblázat
| Átlagos tápértékek 100 g-ban | |
| Energia | 1153 kJ/277 kcal |
| Zsír | 5,3 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 3,6 g |
| - amelyből egyszeresen telítetlen zsírsavak | 1,4 g |
| - amelyből többszörösen telítetlen zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 93 g |
| - amelyből cukrok | 0 g |
| - amelyből poliolok | 90 g |
| - amelyből keményítő | 0 g |
| Rost | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,48 g |
