Nature's Finest Bio Chia mag 1kg
|
Organikusan termesztett és tápláló magok
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Sachia chia mag* (salvia hispanica). *Organikus
Fogyaszthatja joghurttal, müzlivel, túróval, smoothieval kombinálva. Salátákba vagy szószok sűrítőjeként is jól megállja helyét. Az áztatott chia magok kötőanyagként is működnek, így tojás nélküli sütés során használhatja őket. Használat előtt 10 percig ajánlott vízben áztatni.
Naponta legfeljebb 15 g chia magot fogyaszthat el.
Figyelmeztetés:
A hatóanyagok tulajdonságainak természetes eltérései miatt a termék színe, íze és illata tételenként kismértékben eltérhet. Ezek a változtatások nincsenek hatással a termék általános minőségére és teljesítményére.A hatóanyagok tulajdonságainak természetes eltérései miatt a termék színe, íze és illata tételenként kismértékben eltérhet. Ezek a változtatások nincsenek hatással a termék általános minőségére és teljesítményére.
| Tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1832 kJ / 444 kcal |
| Zsír | 31,4 g |
| - amelyből telített zsírok | 3,8 g |
| Szénhidrát | 4,9 g |
| - amelyből cukor | 0,8 g |
| Rost | 33,7 g |
| Fehérje | 21,2 g |
| Só | 0,01 g |
| Vitaminok és ásványi anyagok | 100 g termékben (NRV %) |
| Kalcium | 631 mg (78,9 %) |
| Foszfor | 948 mg (135 %) |
| Omega-3 | 18,5 g |
| Omega-6 | 6,4 g |
