MHN Whey Pro Performance 1kg csoki
Mit tartalmaz az MHN 100% Whey Pro Performance fehérjepor?A tejsavó fehérje a legmagasabb BCAA (elágazó láncú aminosavak: leucin, izoleucin, valin) koncentrációval (25%) rendelkezik. A tejsavó fehérje kb. 5-10% ép immunoglobulint tartalmaz, amely a szervezet immunrendszerének működését segíti, ezen kívül képes a belső glutathion (a szervezet legerőteljesebb természetes antioxidáns)-termelésének fokozására is. A tejsavó fehérje aminosav-szerkezete kiváló, 47,5% ún. testépítő aminosavakat (BCAA, arginin, glutamin és tirozin) tartalmaz. A tejsavó fehérje rendelkezik a legmagasabb biológiai értékkel (BV: 104).
Mikor fogyaszd az MHN 100% Whey Pro Performance fehérjeport?A szervezeted egyéni, napi fehérjeszükségletéhez mérten fogyaszd:
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
ÖSSZETEVŐK:
Tejsavófehérje koncentrátum (emulgeálószer: szójalecitin), sovány tejpor, zsírszegény kakaópor (10-12%), aroma: tejszín, édesítőszer: aceszulfám-K, sűrítőanyag: xantán gumi, nátrium-klorid.
MHN 100% Whey Pro Performance fehérjepor általános tápérték/adag (30 g):
| Energia érték | 108 kcal |
| Zsír | 1 g |
| Ebből telített zsírsavak | 0,33 g |
| Szénhidrát | 2,85 g |
| Ebből cukor | 1,95 g |
| Élelmi rost | 0 g |
| Fehérje | 21,6 g |
| Só | 0,27 g |
