It's us Kate's Low carb gluténmentes kovászos kenyér lisztkeverék 500g
Ár:
1.790 Ft
| Gluténmentes és szénhidrátcsökkentett kovászos kenyér lisztkeverék, Kati konyhájából. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: tápióka keményítő, bambuszrost, kölesliszt, szárított rizskovász 5%, barna rizsliszt, útifű maghéj rost, cikóriainulin 4%, étkezési só, térfogatnövelő szer (nátrium-karbonátok), antioxidáns (aszkorbinsav), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav).
Kiszerelés: 500 g
30%-kal csökkentett szénhidráttartalmú kenyér süthető a lisztkeverékből a hagyományos kenyerekhez képes a receptúra alapján.
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1235 kJ / 294 kcal |
| Zsír | 1,0 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 53,1 g |
| - amelyből cukrok | 0,4 g |
| Fehérje | 2,8 g |
| Só | 2,67 g |
