Gatorade 500ml narancs
Ár:
465 Ft
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
Víz, Cukor, Maltodextrin, Étkezési sav (citromsav), Savanyúságot szabályzók (nátrium-citrát, kálium-foszfát, magnézium-oxid), Nátrium-klorid, Emulgeálószerek (gumiarábikum, glicerin észter természetes gyantából), Antioxidáns: aszkorbinsav, Aroma, Édesítőszerek (szukralóz, aceszulfám-K), Színezék (béta-karotin)
Tápérték
| Átlagos tápérték | 100 ml: |
|---|---|
| Energia | 100 kJ (24 kcal) |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 5,9 g |
| amelyből cukrok | 3,9 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,13 g |
