GAL Magnézium L-laktát 180g
| A GAL Magnézium-L-laktátban a magnézium kizárólag a tejsav L-formájához kötve fordul elő, ami nem csak a magnézium jobb felszívódását teszi lehetővé, de a hasznos L-laktáttal is ellát, D-laktát nélkül. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Magnézium-L-laktát por (magnézium-L-laktát, 180g, 90 adag)
A tejsavnak két formája van: D- és L-tejsav. Ezek D- illetve L-laktáttá alakulnak a szervezetben. Az egészséges emberek vérében szinte csak L-laktát található, ami többek közt a szív és az agy számára is fontos tápanyag.
Termékünkben a magnézium kizárólag a tejsav L-formájához kötve fordul elő, ami nem csak a magnézium jobb felszívódását teszi lehetővé, de a hasznos L-laktáttal is ellát, D-laktát nélkül. Emellett kevésbé hajlamosít laza székletre, mint sok másik magnéziumforma.
Adagolás: Napi 2g-ot (kb. 1tk) fogyasszunk, lehetőleg két részletben (különösen, ha egyszerre bevéve a szokásosnál lazább székletet okozna). Bármilyen folyadékba belekeverhető, legjobb étkezéssel elfogyasztani. Gyermekeknek: testsúlyarányosan, egy felnőtt testsúlyát 60 kilogrammnak számolva.
Az ajánlott fogyasztási mennyiséget ne lépje túl! A termék nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, változatos étrendet és az egészséges életmódot. Gyermekek elől elzárva tárolandó.
Összetevők: 100% magnézium-L-laktát-dihidrát („fully reacted")
Tárolás: Száraz, hűvös helyen tartandó!
Kiszerelés: 180g (90 adag)
| Tápérték | 2g termékben (1 adagban) |
| Energia | 0 kJ / 0 kcal0 kJ / 0 kcal |
| Zsír | 0g |
| - ebből telített zsír | 0g |
| Szénhidrát | 0g |
| -ebből cukor | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
| Magnézium | 240 mg (*NRV 64%) |
